HAKKIMIZDA

Türkiye’nin bu sektörde önde gelen bir markasında uzun yıllar hizmet ettikten sonra ekip olarak şimdi de kendi salonumuzda siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Magic Touch Kuaför, haftanın 7 günü açık olup oto parkı ve yeşillikler içinde bahçesi mevcuttur. Ankara’nın en gözde semtlerinden Kavaklıdere Kuğulu Park’ın çok yakınında olan Magic Touch Kuaför, L’Oréal Profesyonel ürünleri kullanılmaktadır.

En güncel saç ve makyaj trendlerini yakından takip ediyoruz ve ekibimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla dünyanın önde gelen markalarından yurt içi ve yurt dışı profesyonel eğitimler almış ve başarılar sağlamış güzellik ve saç tasarımı uzmanlarından oluşmaktadır. Misyonumuz, sizleri evinizdeki gibi rahat ve huzurlu hissetmenizi sağlamak için bir ortam oluşturmak amacındayız. Prensip olarak edindiğimiz temiz, saygılı ve dürüst hizmet anlayışımızla sizleri de aramızda görmekten mutluluk duyarız.

BİZİ TANIYIN

En güncel saç ve makyaj trendlerini yakından takip ediyoruz ve ekibimiz siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek amacıyla dünyanın önde gelen markalarından yurt içi ve yurt dışı profesyonel eğitimler almış ve başarılar sağlamış güzellik ve saç tasarımı uzmanlarından oluşmaktadır.

Ferhat Özkan

Saç Bakım Uzmanı, Yönetici

Merhaba, ben Magich Touch kuaför Ferhat. Öncelikle bizi araştırdığınız için teşekkür ediyorum.
Yaklaşık 15 senedir kuaförlük mesleğindeyim. Aldığım eğitimler ve seminerlerle en üst düzeyde insanları mutlu etmeye çalışıyorum. Yurt dışında Loreal Akademi elçi kuaförlerinden gerek yurtiçi gerek yurtdışında; Fransa, Almanya, Hollanda, İsveç, Amerika, İtalya gibi birçok Ülkede Kişisel Gelişim ve Mesleki Gelişim Eğitimlerine katıldım.

İsmail Çalışkan

Saç Tasarım Uzmanı, Yönetici

Merhaba Ben İsmail. 1979 Ankara doğumluyum. Meslek hayatıma Ankara Tunalı Hilmi Caddesinde kuaför salonunda işe başladım. Uzun bir süre burada çalıştıktan sonra vatani görevimi yerine getirmek için Ankara’dan ayrıldım. Döndüğümde ise iyi bir salonda çalışmak istediğim için Mos Kuaförde yaklaşık 11 sene çalıştım. Daha sonra ekip arkadaşlarımla beraber Magich Touch Kuaför salonumuzu açmaya karar verdik. Şuanda Şili Meydanında 8 yıldır işletmeci olarak çalışmaktayım ve bu mesleğimde iddialıyım. Yurt içi ve Yurtdışında birçok eğitimlerde bulundum.

Hüseyin Vargeloğlu

Saç Tasarım Uzmanı

2006 Yılında Kuaförlük sanatına merhaba dedim. Renklere duymuş olduğum ilgiden dolayı resim sanatına yöneldim. Çünkü renkleri ve renklendirmeyi çok sevdiğim için tüm bu bilgilerimi kuaförlük sanatına ve siz değerli müşterilerimizin saçlarına entegre ettim. Tüm bu bilgi becerilerimi siz değerli müşterilerimizle paylaşmaktan onu duyarım. Magich Touch Kuaföre bekliyorum.

NE DEDİLER

Magic Touch'a gidin. Kesinlikle daha kuaför değiştirmeyeceksiniz. Ben ve önerdiğim kişiler hiç pişman olmadık.
Öykü Sicilli
Öykü Sicilli
oykscll
Magic Touch'a gidin. Kesinlikle daha kuaför değiştirmeyeceksiniz. Ben ve önerdiğim kişiler hiç pişman olmadık.
Öykü Sicilli
Öykü Sicilli
oykscll
Ellerinden her şey geliyor. Berbat olan saç kesimimi çok profesyonelce düzelttiler, artık kuaförüm o asla vazgeçmem. Sonrada sıkı bir röfle yaptık mı... Herkese içtenlikle tavsiye ediyorum mutlaka gidin sizi çok iyi anlayacaktır ve anlayacaksınız işinde çok ustalar... Gelin Saçımı da orada yaptıracağım...
Feyhan Demiray
Feyhan Demiray
mutlucan
Muhteşemler adamlar be kardeşim, şimdi o kadar başka siteden ve kendi tanıdığım çevremden övüldü ki ben de ilk başta nedir bu ya dedım... Ama gittim yerinde gördüm... Prensip sahibi, akıllı nezih insanlar... Çooook mutlu oldum burdan ilk kesfettim sonra tanıdıklara da sordum... Yani fiyatlar bence çok uygun ama kaliteye göre; full saç rengini kırma ve balyaj, yıkama fön ıvır zıvır hepsi içinde çok uygun rakamlara geldi... Bir çok ünlü yere gidip hüsran içinde kalan bana bunlar ne ki ne paralar döküyoruz şu saçlara... Kullanılan boyası, bakım malzemeleri yeri insan kalitesi yani bunları bir bütün olarak değerlendirmekte fayda var...
Seda Mine
Seda Mine
mineseda
Magic Touch yer olarak da uygun eski Mos çalışanı olmaları da çok iyi
Selma Aktay
Selma Aktay
drusella
Merhabalar. Benim 17 Mayıs'ta nişanım oldu ve çok uzun süre kuaför aradım. Bir çok kuaföre prova yaptırdım ama arkadaşımdan Mos'tan ayrılan arkadaşların Tunalı'ya geçtigini duydum. O kadar güzel saç yaptılar ki çok mutlu çıktım sizlere de önerebileceğim yer Magic Touch kuaför...
İrem Ateş
İrem Ateş
lirean
Magic Touch'a gittim. Hepsi süperdi cok memnun kaldım bir deneyin derim
Zeynep Yağcı
Zeynep Yağcı
zeynep_bolu

SON TASARIMLARIMIZI GÖRMEK İÇİN BİZİ INSTAGRAMDA TAKİP EDİN