Lale Koçak

GÜZELLİK UZMANI

Merhaba Ben Lale. Kırıkkale doğumluyum. 10 yıla aşkın Güzellik Uzmanlığı alanında hizmet vermekteyim. Bu mesleği tercih etmemin en önemli sebeplerinden biri kişisel özelliklerimde bire bir gördüğüm içindir. En önemlisi de günümüzde bay ve bayan ayırt etmeksizin güzellik ve bakım konusunda daha özenli olduğunu görmek doğru bir meslek seçtiğimin en büyük kanıtı olduğundan ayrıca mutluluk duyuyorum. Şanel Paris bayan kuaförleri ve en son olarakta şuan değerli müşterilerimize Magich Touch Bayan Kauför salonumuzda hizmet vermekteyim. Magich Touch Bayan Kuaför salonumuzun son 5 yılda Ankara da güzellik bakımları ve saç bakımları konusunda ilk sıralarda yer alması bunun yanı sıra çağımızın en yaygın iletişim aracı olan internet programları ile Magich Touch Bayan Kauför salonumuzu ve sağlam kadromuza güzel yorumları, beğenileri ve takipleri ile intagram ve facebook sayfamızı taçlandıran ziyaretlerinizin Başkentimiz Ankara’ya Magich Touch Bayan Kuaföründe uygulanan işlemlerimizden yaptırmak için gelmeli ve güzel meslekleri, sağlam kadromuzun tecrübesini ve ayrıcalığını ortaya koymaktadır.  Bu konuda beni de kendileri ile çalışma fırsatı sağlayan ekip arkadaşlarıma teşekkür ederim.

Almış olduğum güzellik uzmanlığı eğitimlerinde ve zaman içerisinde kazandığım tecrübelere dayanarak el ve ayak bakımı olarak manikür, pedikür hayatımızda hem sağlık hem de güzel bir görüntü sağlaması açısında her daim aksatmamamız gereken bakımlardan biridir. Tabi ki bu bölümlerimizin içerisinde biz değerli bayanların en çok ilgilendiren konulardan biri de yüz güzelliği öz güvenimizi ve tarzımızı yansıtan yüzümüzdeki en önemli faktör kaş dizayn ve makyaj bakımlarımız. Hizmet verdiğimiz bu alanlar içerisinde kaş dizaynı yüz ifadesini değiştiren en etkili silahtır. Buna bağlı olarak siz değerli müşterilerimiz kıl ve yüz yapısına uygun olarak kaş dizaynı önerilerinde bulunmak ve uygulamaktayım.

Diğer bir işlem olan hemen hemen hepimizin yüzümüze uyguladığı makyajda ise en önemli önerilerim mümkün olduğunca cilt tipine ve kalite değeri yüksek ürünleri yüz şeklinize uygun bir şekilde uygulamaktır.

NE KADAR SÜREDİR BU MESLEĞİ YAPIYORSUNUZ?
Yaklaşık 10 yıldır güzellik uzmanlığı üzerine çalışıyorum.

NEDEN BAYAN KÜAFÖRÜ OLMAYA KARAR VERDİĞİNİZ?
İnsanları mutlu etmeyi seviyorum. Saçlar çocukluğumdan beri ilgimi çekmiştir.

FAVORİ SAÇ MODELİNİZ NEDİR?
Her saç modeli kişiye göre değişiklik gösterir ancak benim yaparken en zevk aldığım saç modeli kıvırcık saçlardır.

HANGİ ÜNLÜNÜN SAÇLARINI BEĞENİRSİNİZ?
Kate Hudson ve Halle Berry favorilerim arasındadır.